вологість:
тиск:
вітер:
У Калуші восьмеро випускників здобули по 200 балів на НМТ
Вісім випускників Калуського наукового ліцею ім. Дмитра Бахматюка здобули максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті, пише КУРС з посиланням на ліцей.
Двістібальники:
- Анастасія Гаврилів – англійська мова (вчитель Шевчук І.М.);
- Марія Долошицька – англійська мова (вчитель Шевчук І.М.);
- Олексій Дутко – англійська мова (вчитель Шевчук І.М.);
- Марта Лаврик – математика (вчитель Іляш Л.І.);
- Остап Бенько – математика (вчитель Зборовська Л.М.);
- Владислав Когут – історія України (вчитель Забавська О.І.);
- Юрій Ревуцький – фізика (вчитель Чебан З.М.);
- Вікторія Рибій – українська мова (вчитель Машталер Г.В.).
КУРС писав, що випускниця Бурштинського ліцею №3 склала українську та англійську на 200 балів .
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
На Коломийщині зіткнулися JAC та Volvo: водійка загинула на місці (ФОТО)
24 червня 2026 р. 15:11
Підтвердилася загибель матроса з Надвірнянщини Василя Бризюка
24 червня 2026 р. 15:03
Поліція Прикарпаття встановлює місцезнаходження жителя обласного центру
24 червня 2026 р. 14:53