У Калуші восьмеро випускників здобули по 200 балів на НМТ

24 червня 2026 р. 10:41

24 червня 2026 р. 10:41


Вісім випускників Калуського наукового ліцею ім. Дмитра Бахматюка здобули максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті, пише КУРС з посиланням на ліцей.

Двістібальники:

  • Анастасія Гаврилів – англійська мова (вчитель Шевчук І.М.);
  • Марія Долошицька – англійська мова (вчитель Шевчук І.М.);
  • Олексій Дутко – англійська мова (вчитель Шевчук І.М.);
  • Марта Лаврик – математика (вчитель Іляш Л.І.);
  • Остап Бенько – математика (вчитель Зборовська Л.М.);
  • Владислав Когут – історія України (вчитель Забавська О.І.);
  • Юрій Ревуцький – фізика (вчитель Чебан З.М.);
  • Вікторія Рибій – українська мова (вчитель Машталер Г.В.).

КУРС писав, що випускниця Бурштинського ліцею №3 склала українську та англійську на 200 балів .

Ctrl + Enter

У Калуші восьмеро випускників здобули по 200 балів на НМТ

Джерело: kurs.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua