Ветерани з Івано-Франківська дебютували у складі збірної України з ампфутболу на міжнародному турнірі у Варшаві

24 червня 2026 р. 11:12

24 червня 2026 р. 11:12


Ветерани івано-франківської команди АМП ФК «Бартка» Юрій Гапончук та Володимир Романишин уперше зіграли у складі Національної збірної України з ампфутболу на міжнародному турнірі Amp Futbol Cup, який відбувся у Варшаві.

Про це повідомили в управління з супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб ІФ, пише Фіртка .

Колишні військовослужбовці, які захищали Україну зі зброєю в руках, сьогодні представляють державу на міжнародній спортивній арені. Їхня участь у змаганнях стала прикладом сили духу, витривалості та прагнення рухатися вперед попри всі випробування.

«Представляти збірну України з футболу — то була дитяча мрія. І ви знаєте, мрії збуваються», — поділився враженнями Юрій Гапончук.

За його словами, можливість одягнути футболку національної команди стала одним із найважливіших моментів у житті.

«Я гордий одягнути футболку збірної України — момент, який назавжди залишиться в моєму серці. Відчуття, коли ти представляєш країну, за яку продовжуєш боротьбу на футбольному полі», — зазначив спортсмен.

За підсумками турніру збірна України здобула дві перемоги та зазнала двох поразок. У команді наголошують, що участь у змаганнях стала цінним досвідом у матчах проти сильних суперників.

Ветерани з Івано-Франківська дебютували у складі збірної України з ампфутболу на міжнародному турнірі у Варшаві

Джерело: firtka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua