Прикарпатська випускниця Оксана Савчук склала НМТ з англійської мови на максимальні 200 балів

24 червня 2026 р. 11:12

24 червня 2026 р. 11:12


Випускниця Яремчанського ліцею №1 Оксана Савчук продемонструвала відмінний результат на національному мультипредметному тесті, отримавши максимальні 200 балів з англійської мови.

Про це повідомили у Яремчанській міській раді, пише Фіртка .

У громаді зазначили, що це досягнення стало результатом високого рівня знань, наполегливої праці та цілеспрямованості випускниці.

З успішним складанням НМТ Оксану Савчук привітали та побажали їй нових звершень, впевненості у власних силах і реалізації всіх задумів.

«Нехай перед тобою відкриваються двері найкращих університетів, а життєва дорога веде лише до омріяних вершин», — йдеться у привітанні.

Школи під новими правилами, «Оберіг» — у реорганізації: що змінюють в Івано-Франківську

Випускник з Івано-Франківська набрав максимальні 600 балів на НМТ-2026

Прикарпатська випускниця Оксана Савчук склала НМТ з англійської мови на максимальні 200 балів

Джерело: firtka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua