вологість:
тиск:
вітер:
Наркотики в «Ромашці» та паштеті: на Прикарпатті перекрили канал постачання до колонії (ФОТО)
Поліція та СБУ ліквідували канал постачання наркотиків до Коломийської виправної колонії №41. Схему організували троє в’язнів та 35-річний житель Калуша, який раніше сам відбував покарання у цій установі.
Про це повідомляє
“Галка”
з посиланням на
Поліцію
Івано-Франківської області
та Івано-Франківську обласну
прокуратуру
.
За даними слідства, підозрюваний калушанин протягом 2022–2025 років сидів у цій тюрмі за наркозлочини, а після звільнення на волю продовжив підтримувати зв’язки з ув’язненими.
Чоловік діяв спільно з трьома засудженими з корисливих мотивів: в’язні збирали гроші всередині установи та координували замовлення, а їхній спільник купував і відправляв товар.
Для маскування чоловік подрібнював таблетки бупренорфіну (наркотичний засіб, обіг якого обмежений) на порошок і ховав у продукти. Зокрема, правоохоронці задокументували три факти таких посилок під вигаданими іменами:
- У вересні 2025 року — зіп-пакет із наркотиком сховав у банку з-під курячого паштету;
- У листопаді 2025 року — зафіксували два факти, коли порошок ховали всередині шоколадних цукерок «Ромашка» для двох різних ув’язнених.
Заборонені речовини щоразу виявляли та вилучали працівники оперативного відділу колонії під час огляду посилок.
Напередодні 35-річного мешканця Калуша затримали за місцем проживання. Під час обшуку в нього вилучили мобільні телефони та чорнові записи.
Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконний обіг наркотичних засобів у місця позбавлення волі, вчинений повторно).
Суд уже обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою. Досудове розслідування триває, правоохоронці збирають докази щодо дій інших трьох фігурантів, які перебувають у колонії.
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
Понад 15,3 млн грн збитків: у санаторії "Косів" викрили 37 фіктивних працівників
24 червня 2026 р. 13:07