Понад 15 мільйонів гривень збитків: на Прикарпатті в одному з санаторіїв фіктивно працевлаштовували родичів і знайомих заради зарплат (ФОТО)

24 червня 2026 р. 12:40

24 червня 2026 р. 12:40


Слідчі встановили, що корупційну схему організувала 48-річна заступниця директорки санаторію. Жінка працювала в бухгалтерії закладу понад 20 років, мала величезний досвід і знала всі тонкощі фінансування. Помітивши, що кадри постійно змінюються, а контролю з боку профільного Міністерства бракує, вона вирішила цим скористалася. До схеми залучила спільниць.

Понад 15 мільйонів гривень збитків: на Прикарпатті в одному з санаторіїв фіктивно працевлаштовували родичів і знайомих заради зарплат (ФОТО)

Джерело: firtka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua