Київ
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від
sinoptik.ua
Понад 15 мільйонів гривень збитків: на Прикарпатті в одному з санаторіїв фіктивно працевлаштовували родичів і знайомих заради зарплат (ФОТО)
Слідчі встановили, що корупційну схему організувала 48-річна заступниця директорки санаторію. Жінка працювала в бухгалтерії закладу понад 20 років, мала величезний досвід і знала всі тонкощі фінансування. Помітивши, що кадри постійно змінюються, а контролю з боку профільного Міністерства бракує, вона вирішила цим скористалася. До схеми залучила спільниць.
Джерело: firtka.if.ua
Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua
Новини рубріки
Понад 15,3 млн грн збитків: у санаторії "Косів" викрили 37 фіктивних працівників
24 червня 2026 р. 13:07