Випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ з англійської мови на максимальні 200 балів

24 червня 2026 р. 13:14

24 червня 2026 р. 13:14


Випускниця Яремчанського ліцею №1 Оксана Савчук отримала максимальні 200 балів на НМК з англійської мови.

Про це пише “ Галка ” з посиланням на Яремчанську міську раду.

У міськраді зазначають, що здобути такий високий бал Оксана змогла завдяки високому рівню знань, наполегливій праці та вірі у власні сили.

“Оксано, нехай перед тобою відкриваються двері найкращих університетів, а життєва дорога веде лише до омріяних вершин!”, – зазначається у дописі.

Як писала “Галка” , п’ятеро учнів з Коломиї склали НМТ на максимальні 200 балів .

Випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ з англійської мови на максимальні 200 балів

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua