вологість:
тиск:
вітер:
Випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ з англійської мови на максимальні 200 балів
Випускниця Яремчанського ліцею №1 Оксана Савчук отримала максимальні 200 балів на НМК з англійської мови.
Про це пише “ Галка ” з посиланням на Яремчанську міську раду.
У міськраді зазначають, що здобути такий високий бал Оксана змогла завдяки високому рівню знань, наполегливій праці та вірі у власні сили.
“Оксано, нехай перед тобою відкриваються двері найкращих університетів, а життєва дорога веде лише до омріяних вершин!”, – зазначається у дописі.
Як писала “Галка” , п’ятеро учнів з Коломиї склали НМТ на максимальні 200 балів .
- У Франківську обговорили підтримку ветеранів: від психології до протезування (ФОТО)
- «Ветерани — це не про соцпослуги, це про можливості»: у Франківську обговорюють підтримку захисників
- “Діти не піддослідні кролики”: франківські депутати закликали призупинити реформу старшої школи до завершення воєнного стану
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
Як перевірити історію авто із США за VIN (Carfax / AutoCheck) простими словами
24 червня 2026 р. 14:07
У Галицькій громаді п'яний водій Audi врізався в електроопору — пасажир авто помер у лікарні
24 червня 2026 р. 14:04
В Угринові вогнеборці ліквідували пожежу літньої кухні (ФОТО)
24 червня 2026 р. 14:01