вологість:
тиск:
вітер:
Вандали пошкодили фонтан у Долині: він пропрацював два дні (ФОТОФАКТ)
Фонтан на Медовій алеї в Долині цього року пропрацював лише два дні. Причиною стали дії вандалів, які пошкодили конструкцію.
Про це інформує “Галка” з посиланням на мера Долини Івана Диріва.
За його словами, невідомі розбили кілька плиток фонтану, через що його роботу довелося призупинити.
“Міський фонтан на Медовій алеї цього року радував нас лише два дні. На жаль, вандали розбили декілька плиток, і тепер радість дітей, мешканців та гостей міста знову на паузі”, — зазначив Дирів.
Міський голова закликав мешканців дбайливо ставитися до громадського майна та спільно берегти міський простір.
“Це сумна реальність, яка нагадує нам, що кожен з нас несе відповідальність за збереження нашого спільного простору. Давайте дбати про наше місто та його красу разом”, — додав він.
Нагадаємо, фонтан на Медовій алеї у Долині працює з 2016 року. Його відкрили до Дня Незалежності України — 24 серпня.
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
В Університеті Короля Данила відбулося урочисте вручення дипломів випускникам
24 червня 2026 р. 17:51