Київ
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від
sinoptik.ua
Військові медики вдосконалюють навички дій в умовах радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного ураження
На базі одного з Військово-медичних клінічних центрів Медичних сил ЗСУ відбулися тактико-спеціальні навчання, спрямовані на підготовку особового складу до роботи в умовах радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного ураження.
Про це пише
Голос-Інфо
з посиланням на
Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки
Під час практичної частини учасники відпрацьовували розгортання та використання сучасного обладнання для деконтамінації, а також алгоритми дій під час надання медичної допомоги постраждалим в умовах РХБЯ-загроз.
Окрему увагу було приділено теоретичній підготовці. Військові медики ознайомилися з особливостями перебігу гострої променевої хвороби та сучасними підходами до її лікування, а також вивчили види бойових отруйних речовин і порядок надання невідкладної допомоги у разі їх застосування.
Такі навчання є важливою складовою підготовки медичного персоналу та дозволяють підтримувати високий рівень готовності до реагування на виклики сучасного поля бою.
Стежте за нами в соціальних мережах:
Ютуб
,
Телеграм
,
Фейсбук
та
Інстаграм
.
Джерело: www.golosinfo.com.ua
Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua
Новини рубріки
На Донеччині загинув матрос Василь Бризюк з Пасічнянської громади
24 червня 2026 р. 18:34
У Франківську прокурорка обіцяла знайомому за $1 тис. бронь в міській лікарні
24 червня 2026 р. 18:24
Оперативна інформація станом на 16:00 24.06.2026 щодо російського вторгнення
24 червня 2026 р. 18:20