На Коломийщині рятувальники підняли тіло жінки з колодязя

25 червня 2026 р. 11:50

25 червня 2026 р. 11:50


25 червня о 06:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги в селі Михальче Городенківської територіальної громади Коломийського району

До місця події було направлено рятувальників 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю встановлено, що в колодязі на території приватного господарства знаходиться тіло жінки 1957 року народження.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт було додатково залучено відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Рятувальники за допомогою спеціального спорядження провели роботи з підняття тіла загиблої з колодязя глибиною 27 метрів та передали його працівникам поліції.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб , Телеграм , Фейсбук та Інстаграм .

На Коломийщині рятувальники підняли тіло жінки з колодязя

Джерело: www.golosinfo.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua