вологість:
тиск:
вітер:
На Надвірнянщині п’ятеро випускників склали НМТ на максимальні 200 балів
Випускники Надвірнянського ліцею «Престиж» продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті 2026 року. П’ятеро учнів закладу отримали максимальні 200 балів з окремих предметів.
Про це повідомив очільник Надвірнянської громади Зіновій Андрійович , пише Фіртка .
«Цьогорічні результати НМТ вкотре засвідчили, що якісна освіта, професійна робота педагогів та підтримка батьків дають гідний результат. Особливою гордістю закладу стали п’ятеро учнів, які здобули максимальні 200 балів», — зауважив Зіновій Андрійович.
Найвищі результати отримали:
- Максим Семчук — з математики та історії України;
- Павло Максімко — з математики;
- Марта Лук’яненко — з української мови;
- Софія Зеленіна — з англійської мови;
- Соломія Семенишин — з української літератури.
Крім того, ще 19 випускників ліцею склали національний мультипредметний тест на високому рівні, набравши 190 балів і більше.
«Пишаємося вами! Нехай здобуті результати стануть міцним фундаментом для майбутніх успіхів, професійних звершень і великих перемог», — підкреслив очільник громади.
Випускник з Івано-Франківська набрав максимальні 600 балів на НМТ-2026
Четверо випускників івано-франківського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
Джерело: firtka.if.ua
Новини рубріки
Ремонт квартири за кордоном: як спланувати перші 90 днів після купівлі
25 червня 2026 р. 14:22
На Херсонщині FPV-дрон вбив патрульного
25 червня 2026 р. 14:22