На Надвірнянщині п’ятеро випускників склали НМТ на максимальні 200 балів

25 червня 2026 р. 12:58

25 червня 2026 р. 12:58


Випускники Надвірнянського ліцею «Престиж» продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті 2026 року. П’ятеро учнів закладу отримали максимальні 200 балів з окремих предметів.

Про це повідомив очільник Надвірнянської громади Зіновій Андрійович , пише Фіртка .

«Цьогорічні результати НМТ вкотре засвідчили, що якісна освіта, професійна робота педагогів та підтримка батьків дають гідний результат. Особливою гордістю закладу стали п’ятеро учнів, які здобули максимальні 200 балів», — зауважив Зіновій Андрійович.

Найвищі результати отримали:

  • Максим Семчук — з математики та історії України;
  • Павло Максімко — з математики;
  • Марта Лук’яненко — з української мови;
  • Софія Зеленіна — з англійської мови;
  • Соломія Семенишин — з української літератури.

Крім того, ще 19 випускників ліцею склали національний мультипредметний тест на високому рівні, набравши 190 балів і більше.

«Пишаємося вами! Нехай здобуті результати стануть міцним фундаментом для майбутніх успіхів, професійних звершень і великих перемог», — підкреслив очільник громади.

Випускник з Івано-Франківська набрав максимальні 600 балів на НМТ-2026

Четверо випускників івано-франківського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів

На Надвірнянщині п’ятеро випускників склали НМТ на максимальні 200 балів

Джерело: firtka.if.ua