У Франківську рятувальники зняли кільце з набряклого пальця жінки

25 червня 2026 р. 13:02

25 червня 2026 р. 13:02


24 червня рятувальники допомогли мешканці Івано-Франківська, яка не могла самостійно зняти кільце через сильний набряк пальця.

Інцидент стався близько 23:22 на вулиці Павла ІІ. Через набряк палець жінки почав стискати металевий виріб, що могло призвести до ускладнень та становило загрозу для її здоров’я.

За допомогою спеціального інструменту надзвичайники обережно розрізали металеве кільце та успішно зняли його з пальця.

Завдяки оперативним і професійним діям рятувальників вдалося запобігти можливим негативним наслідкам для здоров’я жінки.

У Франківську рятувальники зняли кільце з набряклого пальця жінки

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua