У Городенці судили жінку за домашнє насильство над чоловіком

25 червня 2026 р. 17:18

25 червня 2026 р. 17:18


Городенківський районний суд виніс вирок жінці, яка протягом місяця щонайменше тричі влаштовувала сварки, під час яких ображала та принижувала чоловіка, який нині проходить військову службу, пише КУРС.

Як йдеться у вироку , жінка систематично вчиняла домашнє насильство над чоловіком через те, що зловживала спиртними напоями. Поліцейські щонайменше три рази фіксували факти домашнього насильства. Так, 9 та 15 листопада 2025 року поліцейські виносили щодо жінки термінові заборонні приписи. Також жінку притягнули до адміністративної відповідальності, суд призначив їй 50 годин громадських робіт.

Однак 8 грудня вона знову влаштувала сварку з чоловіком, під час якої принижувала його та ображала. Чоловік знову звернувся до поліції із заявою про домашнє насильство. Після третього випадку правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 126-1 КК України – умисне систематичне вчинення домашнього насильства щодо свого чоловіка, яке призвело до психологічних страждань потерпілого.

У суді обвинувачена повністю визнала свою вину та розкаялася. Потерпілий, який нині проходить військову службу, просив розглянути справу без його участі та не карати дружину суворо.

Суд визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України (умисне систематичне домашнє насильство), та призначив їй покарання у виді пробаційного нагляду строком 1 рік.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді.

КУРС писав, що суд заборонив прикарпатцю жити з дружиною через домашнє насильство.

Ctrl + Enter

У Городенці судили жінку за домашнє насильство над чоловіком

Джерело: kurs.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua