вологість:
тиск:
вітер:
У Городенці судили жінку за домашнє насильство над чоловіком
Городенківський районний суд виніс вирок жінці, яка протягом місяця щонайменше тричі влаштовувала сварки, під час яких ображала та принижувала чоловіка, який нині проходить військову службу, пише КУРС.
Як йдеться у вироку , жінка систематично вчиняла домашнє насильство над чоловіком через те, що зловживала спиртними напоями. Поліцейські щонайменше три рази фіксували факти домашнього насильства. Так, 9 та 15 листопада 2025 року поліцейські виносили щодо жінки термінові заборонні приписи. Також жінку притягнули до адміністративної відповідальності, суд призначив їй 50 годин громадських робіт.
Однак 8 грудня вона знову влаштувала сварку з чоловіком, під час якої принижувала його та ображала. Чоловік знову звернувся до поліції із заявою про домашнє насильство. Після третього випадку правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 126-1 КК України – умисне систематичне вчинення домашнього насильства щодо свого чоловіка, яке призвело до психологічних страждань потерпілого.
У суді обвинувачена повністю визнала свою вину та розкаялася. Потерпілий, який нині проходить військову службу, просив розглянути справу без його участі та не карати дружину суворо.
Суд визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України (умисне систематичне домашнє насильство), та призначив їй покарання у виді пробаційного нагляду строком 1 рік.
Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді.
КУРС писав, що суд заборонив прикарпатцю жити з дружиною через домашнє насильство.
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
До пʼяти годин на день: в Україні влітку можуть запровадити аварійні відключення
25 червня 2026 р. 18:12