вологість:
тиск:
вітер:
Семеро випускників Франківського ліцею №23 здобули по 200 балів на НМТ
Семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради здобули максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті, пише КУРС з посиланням на ліцей.
Двістібальники:
- Дмитро Балаш — історія України,
- Назарій Здерка — математика,
- Анастасія Ільніцька — історія України та українська література,
- Денис Журавльов — українська мова,
- Анастасія Васильчук — українська мова,
- Устина Саваневська — англійська мова
- Вероніка Пилипів — українська мова.
“Щиро вітаємо наших талановитих учнів! Ваші наполегливість, працьовитість та прагнення до знань стали запорукою такого високого результату. Нехай цей успіх стане міцним фундаментом для нових звершень, перемог і здійснення найзаповітніших мрій! Дякуємо вчителям та батькам за підтримку, мудрість і віру в наших дітей”- йдеться в повідомленні.
КУРС писав, що у Калуші восьмеро випускників здобули по 200 балів на НМТ .
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
Лубінець закликав знизити прохідний бал НМТ у 2026 році зі 150 до 130
25 червня 2026 р. 18:52
Захисника з Рогатинщини Назара Скорбача нагородили «Золотим хрестом» та відзнакою «За поранення»
25 червня 2026 р. 18:44
Робота художника Микити Тітова буде на поштовій марці до 35-річчя Незалежності України
25 червня 2026 р. 18:27