Семеро випускників Франківського ліцею №23 здобули по 200 балів на НМТ

25 червня 2026 р. 18:14

25 червня 2026 р. 18:14


Семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради здобули максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті, пише КУРС з посиланням на ліцей.

Двістібальники:

  • Дмитро Балаш — історія України,
  • Назарій Здерка — математика,
  • Анастасія Ільніцька — історія України та українська література,
  • Денис Журавльов — українська мова,
  • Анастасія Васильчук — українська мова,
  • Устина Саваневська — англійська мова
  • Вероніка Пилипів — українська мова.

“Щиро вітаємо наших талановитих учнів! Ваші наполегливість, працьовитість та прагнення до знань стали запорукою такого високого результату. Нехай цей успіх стане міцним фундаментом для нових звершень, перемог і здійснення найзаповітніших мрій! Дякуємо вчителям та батькам за підтримку, мудрість і віру в наших дітей”- йдеться в повідомленні.

КУРС писав, що у Калуші восьмеро випускників здобули по 200 балів на НМТ .

Ctrl + Enter

Семеро випускників Франківського ліцею №23 здобули по 200 балів на НМТ

Джерело: kurs.if.ua