Гроші на кабінети та лабораторії: сім ліцеїв на Прикарпатті отримають фінансування від держави (СПИСОК)

25 червня 2026 р. 19:28

25 червня 2026 р. 19:28


Сім майбутніх академічних ліцеїв в Івано-Франківській області отримають державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук. Загалом кошти на оновлення просторів спрямують у 130 закладів у 22 областях України.

Про це повідомляє “Галка” з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Завдяки державній субвенції громади зможуть закупити обладнання, мультимедійні засоби та меблі для профільної старшої школи. Це дозволить учням проводити дослідження та здобувати практичні навички.

Перелік закладів на Івано-Франківщині, які отримають фінансування:

  • Солотвинський ліцей;
  • Богородчанський ліцей № 1 імені Олекси Гірника;
  • Івано-Франківський науковий природничо-математичний ліцей імені Івана Пулюя;
  • Долинський науковий природничо-математичний ліцей «Інтелект»;
  • Яремчанський ліцей № 2;
  • Верховинський ліцей;
  • Надвірнянський ліцей «Престиж».

Уряд уже спрямував понад 459 млн грн для перших 85 закладів освіти України.

Решта ліцеїв отримає фінансування найближчим часом. Оновлення просторів є частиною реформи Нової української школи.

Починаючи з 2027 року, академічні ліцеї перейдуть на нову модель навчання з поглибленим вивченням предметів за обраним профілем.

Загалом у 2026 році Уряд виділив 3,2 млрд грн на оновлення освітньої інфраструктури країни. Кошти розподілили так:

  • 1,2 млрд грн — для пілотних ліцеїв старшої профільної школи;
  • 1,3 млрд грн — на оновлення кабінетів у гімназіях;
  • 700 млн грн — на створення сучасних просторів у майбутніх академічних ліцеях.

Гроші на кабінети та лабораторії: сім ліцеїв на Прикарпатті отримають фінансування від держави (СПИСОК)

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua