Малювання у смартфонах та робота з піском: ''Промприлад.Артцентр'' запрошує на безкоштовний воркшоп

25 червня 2026 р. 19:57

25 червня 2026 р. 19:57


1 липня у Івано-Франківську в межах виставки «Доторкнутися» проведуть перший творчий воркшоп. Учасники разом із митцями працюватимуть із фарбою, піском, а також створюватимуть малюнки у власних телефонах. Створені роботи згодом експонують в артцентрі.

Про це повідомляє “Галка” з посиланням на сторінку Промприлад.Артцентр.

Захід відбудеться у середу, 1 липня, о 18:30 і триватиме орієнтовно дві години.

Проводитимуть майстер-клас франківські митці Юрій Боринець та Ігор Полатайко.

Організатори зазначають, що подія є безкоштовною, а вікових обмежень для участі немає. Простір артцентру є відкритим для відвідувачів із тваринами.

Усі матеріали для творчості надають на місці, проте учасникам потрібно мати з собою власний смартфон. Також відвідувачам радять обрати одяг, який не шкода забруднити фарбою.

Оскільки кількість місць обмежена, для участі необхідно заздалегідь зареєструватися.

Нагадаємо, раніше “Галка” вже розповідала про відкриття виставки «Доторкнутися». Її особливість полягає в тому, що всі представлені полотна автори створили без пензлів — пальцями на екранах звичайних смартфонів, після чого видрукували їх на великих завантажених полотнах.

Проєкт реалізують за меценатської підтримки Єгора Гребеннікова.

Малювання у смартфонах та робота з піском: ''Промприлад.Артцентр'' запрошує на безкоштовний воркшоп

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua