вологість:
тиск:
вітер:
П'ятеро випускників Надвірнянського ліцею «Престиж» здобули по 200 балів на НМТ
П’ятеро випускників Надвірнянського ліцею «Престиж» здобули максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті, пише КУРС з посиланням на міського голову Зіновія Андрійовича.
Двістібальники:
- Максим Семчук — математика та історія України;
- Павло Максімко — математика;
- Марта Лук’яненко — українська мова;
- Софія Зеленіна — англійська мова;
- Соломія Семенишин — українська література.
“Щиро вітаю випускників, їхніх батьків та педагогічний колектив із цим визначним досягненням. Бажаю молоді впевнено крокувати до нових вершин, не втрачати жаги до знань, сміливо реалізовувати свої мрії та завжди вірити у власні сили”, – йдеться в повідомленні.
КУРС писав, що семеро випускників Франківського ліцею №23 здобули по 200 балів на НМТ .
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
Тлумацька громада організувала день відновлення для українських оборонців
26 червня 2026 р. 09:42
16 випускників Калуської громади склали НМТ на максимальні 200 балів
26 червня 2026 р. 09:38