вологість:
тиск:
вітер:
У Коломиї заснували премію імені журналіста та краєзнавця Василя Нагірного
У Коломиї заснували щорічну премію імені журналіста, краєзнавця та документаліста Василя Нагірного.
Про це пише “Галка” з посиланням на міського голову Коломиї Богдана Станіславського.
Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету.
Премією відзначатимуть кращих кінематографістів — автора або авторський колектив документального фільму. Переможець щороку отримуватиме грошову винагороду у розмірі 20 тисяч гривень.
Василь Нагірний був талановитим журналістом і краєзнавцем. З 2003 року він працював у команді телеканалу “НТК”, де створював документальні фільми та писав книги про Коломию. Завдяки його праці вдалося зберегти значну частину історії міста, а пам’ять про нього тепер увіковічнить нова премія.
Першого лауреата премії імені Василя Нагірного нагородять уже 7 серпня. Це відбудеться під час кінофестивалю, який проходитиме у Коломиї в межах святкування Дня міста.
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
У Калуші провели творчий майстер-клас для родин полеглих Героїв
26 червня 2026 р. 10:40
На Надвірнянщині горів деревообробний цех, біля Франківська — квартира (ФОТО)
26 червня 2026 р. 10:37
У Франківську проведуть ЧеФест пам’яті музиканта і захисника Андрія Чепіля
26 червня 2026 р. 10:13