У Коломиї заснували премію імені журналіста та краєзнавця Василя Нагірного

26 червня 2026 р. 09:08

26 червня 2026 р. 09:08


У Коломиї заснували щорічну премію імені журналіста, краєзнавця та документаліста Василя Нагірного.

Про це пише “Галка” з посиланням на міського голову Коломиї Богдана Станіславського.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

Премією відзначатимуть кращих кінематографістів — автора або авторський колектив документального фільму. Переможець щороку отримуватиме грошову винагороду у розмірі 20 тисяч гривень.

Василь Нагірний був талановитим журналістом і краєзнавцем. З 2003 року він працював у команді телеканалу “НТК”, де створював документальні фільми та писав книги про Коломию. Завдяки його праці вдалося зберегти значну частину історії міста, а пам’ять про нього тепер увіковічнить нова премія.

Першого лауреата премії імені Василя Нагірного нагородять уже 7 серпня. Це відбудеться під час кінофестивалю, який проходитиме у Коломиї в межах святкування Дня міста.

У Коломиї заснували премію імені журналіста та краєзнавця Василя Нагірного

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua