У Калуській громаді 16 випускників здобули по 200 балів на НМТ

26 червня 2026 р. 11:40

26 червня 2026 р. 11:40


У Калуській громаді двоє учнів склали НМТ на 200 балів одразу з двох предметів, ще 14 випускників здобули найвищий результат з одного предмета, пише КУРС з посиланням на голову громади Андрія Найду.

200 балів з двох предметів здобули:

  • Софія Фрондзей , учениця Калуського ліцею №6 — хімія і математика;
  • Олександр Баран , учень Калуського ліцею №2 — математика та англійська мова.

200 балів з одного предмета здобули:

  • Анастасія Гаврилів , учениця Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — англійська мова;
  • Марія Долошицька , учениця Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — англійська мова;
  • Роман Твардовський , учень Калуського ліцею №5 — математика;
  • Олексій Дутко , учень Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — англійська мова;
  • Марта Лаврик , учениця Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — математика;
  • Катерина Іванцівська , учениця Калуського ліцею №2 — англійська мова;
  • Дарина Дрогомирецька , учениця Боднарівського ліцею — українська література;
  • Владислав Когут , учень Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — історія України;
  • Юрій Ревуцький , учень Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — фізика;
  • Вікторія Рибій , учениця Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — українська мова;
  • Вероніка Довбняк, учениця Калуського ліцею №3 — англійська мова;
  • Анастасія Хажій, учениця Калуського ліцею №3 — українська література;
  • Остап Бенько , учень Калуського наукового ліцею імені Дмитра Бахматюка — математика;
  • Вікторія Дяків , учениця Калуського ліцею №10 — українська мова.

Найбільше максимальних результатів випускники з Калуської громади здобули з англійської мови — шість, математики — п’ять, української мови та української літератури — по два. По одному учаснику НМТ отримали 200 балів з історії України, фізики та хімії.

“Ми пишаємося кожним і кожною, хто досягнув такого результату. Громада повинна підтримувати талановиту молодь, адже саме ці юнаки та дівчата формуватимуть майбутнє Калуша й України. Тому цього року плануємо збільшити розмір грошових премій за найвищі результати НМТ”, – каже Найда.

Також він зазначає, що відповідний проєкт рішення щодо збільшення сум виплат розглянуть на найближчому пленарному засіданні Калуської міської ради, яке відбудеться 30 червня.

Премії виплачуватимуть з коштів місцевого бюджету в межах Програми розвитку місцевого самоврядування на 2026–2028 роки шляхом переказу коштів на особисті карткові рахунки випускників.

КУРС писав, що у Калуші восьмеро випускників здобули по 200 балів на НМТ .

Ctrl + Enter

У Калуській громаді 16 випускників здобули по 200 балів на НМТ

Джерело: kurs.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua