У Карпатах за місяць склали чотири адмінпротоколи на джиперів

26 червня 2026 р. 12:09

26 червня 2026 р. 12:09


Протягом червня 2026 року працівники Пункту екологічного контролю Державної екологічної інспекції Карпатського округу склали чотири адмінпротоколи на людей, які їздили пікапами та квадроциклами на території природно-заповідного фонду, пише К У РС з посиланням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу

Два матеріали уже передали до суду. За порушення правил охорони та використання територій і об’єктів природно-заповідного фонду порушникам нарахували майже 11 тисяч грн штрафу.

Порушення виявили в межах території Яремчанського природоохоронного науково-дослідного відділення Карпатського національного природного парку.

Ctrl + Enter

У Карпатах за місяць склали чотири адмінпротоколи на джиперів

Джерело: kurs.if.ua