20 кілометрів із вдячністю нашим Захисникам: у Бурштинській громаді відбувся велопробіг

26 червня 2026 р. 17:28

26 червня 2026 р. 17:28


Сьогодні у Бурштинській громаді відбувся велопробіг, організований з ініціативи Молодіжної ради Бурштинської громади. Захід об’єднав близько 20 учасників, які присвятили свою поїздку 30-й річниці Конституції України та світлій пам’яті полеглих захисників України.

Перед стартом учасники зібралися, щоб провести в останню путь Героя Богдана Коцюлима. Ця спільна мить стала нагадуванням про високу ціну, яку Україна платить за свою свободу, та надала велопробігу особливого змісту.

Маршрут пролягав від ПК «Прометей» до релігійно-історичного комплексу «Гора над Дністром» у селі Новий Мартинів. Там учасники зробили невелику зупинку для відпочинку та перекусу, після чого вирушили у зворотний шлях.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб , Телеграм , Фейсбук та Інстаграм .

20 кілометрів із вдячністю нашим Захисникам: у Бурштинській громаді відбувся велопробіг

Джерело: www.golosinfo.com.ua