Забирали контейнери після останнього вивезення сміття: в АВЕ відповіли на звинувачення Коломийської міськради

26 червня 2026 р. 17:56

26 червня 2026 р. 17:56


Компанія “АВЕ Івано-Франківськ” прокоментувала ситуацію зі зникненням сміттєвих контейнерів у Коломийській громаді. Там заявляють, що вивозять власні баки поетапно після останнього запланованого вивезення відходів, а звинувачення міської ради у передчасному демонтажі контейнерів називають безпідставними.

Пише “ Галка “.

Як писала “Галка” , у частині Коломийської громади зникли сміттєві контейнери , якими користувалися мешканці. У міській раді пояснили, що компанія «АВЕ Івано-Франківськ» почала забирати свої баки ще до завершення договору, через що виникли проблеми з вивезенням побутових відходів.

У АВЕ нагадали, що після проведення конкурсу в Коломийській громаді визначено інших виконавців послуг з вивезення побутових відходів. У зв’язку з цим компанія поетапно вивозитиме власні контейнери з території громади.

“Зараз ми забираємо тару там, де по графіку мало бути останнє вивезення у цьому місяці, тому закиди міської ради, буцімто ми забрали завчасно, неправдиві.  Про жоден так званий “перехідний період” влада міста з нами не домовлялася”, – зазначають в АВЕ.

Окрім цього, компанія висловила незгоду з процедурою проведення конкурсу на визначення нового перевізника. В АВЕ вважають, що окремі обставини його проведення потребують правової оцінки та повідомили про намір відстоювати свої права в суді.

У компанії подякували мешканцям громади за роки співпраці та зазначили, що питання щодо подальшого вивезення відходів, встановлення нових контейнерів і графіків обслуговування варто адресувати Коломийській міській раді (приймальня міського голови +380343350760) або новим виконавцям послуг.

Забирали контейнери після останнього вивезення сміття: в АВЕ відповіли на звинувачення Коломийської міськради

Джерело: galka.if.ua