вологість:
тиск:
вітер:
П’ятеро учнів з Надвірної склали НМТ на максимальні 200 балів
Максим Семчук, Павло Максімко, Марта Лук’яненко, Софія Зеленіна та Соломія Семенишин — випускники Надвірнянського ліцею “Престиж” склали НМТ на максимальні 200 балів.
Про це пише “ Галка ” з посиланням на міського голову Надвірної Зіновія Андрійовича.
“Цьогоріч НМТ став справжнім підтвердженням високого рівня знань, наполегливості, працьовитості та цілеспрямованості наших учнів. Результати випускників вкотре засвідчил”, – зазначив міський голова.
Максимальні 200 балів отримали:
- Максим Семчук — з математики та історії України;
- Павло Максімко — з математики;
- Марта Лук’яненко — з української мови;
- Софія Зеленіна — з англійської мови;
- Соломія Семенишин — з української літератури.
Загалом 19 випускників отримали високі результати — 190 балів і більше.
“За кожним високим балом стоять роки навчання, щоденна праця учнів, підтримка батьків та професіоналізм педагогів. Тож цей успіх є спільною перемогою всієї ліцейної родини та приводом для гордості всієї Надвірнянської громади.
Щиро вітаю випускників, їхніх батьків та педагогічний колектив із цим визначним досягненням. Бажаю молоді впевнено крокувати до нових вершин, не втрачати жаги до знань, сміливо реалізовувати свої мрії та завжди вірити у власні сили.
Пишаємося вами! Нехай здобуті результати стануть міцним фундаментом для майбутніх успіхів, професійних звершень і великих перемог”, – написав міський голова.
Як писала “Галка” , 14 випускників ліцею імені Миколи Сабата склали НМТ на 200 балів .
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
Спортсменка з Калуша представить Україну на Чемпіонаті світу з муай-тай у Бангкоку
27 червня 2026 р. 14:24
На В Івано-Франківську на стадіоні ІФНТУНГ офіційно відкрили Чемпіонат України з легкої атлетики
27 червня 2026 р. 14:24