вологість:
тиск:
вітер:
Клініку «Мед-Атлант» відзначили Подякою комітету Верховної Ради України
Клініку «Мед-Атлант» отримав Подяку комітету Верховної Ради України. Відзнакою нагородили весь трудовий колектив закладу за професійну працю, внесок у розвиток української медицини та якісну медичну допомогу пацієнтам, пише КУРС з посилан н ям на клініку “Мед-Атлант”
У закладі наголошують, що особливо цінним є те, що відзнаку отримав саме трудовий колектив. За словами представників «Мед-Атланту», це підтверджує вагомий внесок команди у розвиток сучасної української медицини.
“Для нас це не просто відзнака. Це визнання щоденної праці людей, які кожного дня вкладають свої знання, силу та серце у розвиток української медицини”, – йдеться у дописі.
У «Мед-Атланті» подякували своїм працівникам за професіоналізм і відданість справі, а пацієнтам — за довіру. Також запевнили, що й надалі працюватимуть над розвитком медичного закладу та впровадженням сучасних стандартів лікування.
Ctrl + Enter
Джерело: kurs.if.ua
Новини рубріки
Часів Другої світової війни: на Прикарпатті знищили дві мінометні міни (ФОТО)
27 червня 2026 р. 19:36
Кожен стрибок може врятувати життя: пілоти 114 бригади пройшли парашутні навчання (ФОТО)
27 червня 2026 р. 19:34
Суд покарав прикарпатку, яка у вайбері повідомляла про місця роботи ТЦК
27 червня 2026 р. 19:10