Клініку «Мед-Атлант» відзначили Подякою комітету Верховної Ради України

27 червня 2026 р. 20:07

27 червня 2026 р. 20:07


Клініку «Мед-Атлант» отримав Подяку комітету Верховної Ради України. Відзнакою нагородили весь трудовий колектив закладу за професійну працю, внесок у розвиток української медицини та якісну медичну допомогу пацієнтам, пише КУРС з посилан н ям на клініку “Мед-Атлант”

У закладі наголошують, що особливо цінним є те, що відзнаку отримав саме трудовий колектив. За словами представників «Мед-Атланту», це підтверджує вагомий внесок команди у розвиток сучасної української медицини.

“Для нас це не просто відзнака. Це визнання щоденної праці людей, які кожного дня вкладають свої знання, силу та серце у розвиток української медицини”, – йдеться у дописі.

У «Мед-Атланті» подякували своїм працівникам за професіоналізм і відданість справі, а пацієнтам — за довіру. Також запевнили, що й надалі працюватимуть над розвитком медичного закладу та впровадженням сучасних стандартів лікування.

Ctrl + Enter

Клініку «Мед-Атлант» відзначили Подякою комітету Верховної Ради України

Джерело: kurs.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua