У Тлумацькій громаді відбувся велопробіг на підтримку полонених та зниклих безвісти Захисників

28 червня 2026 р. 11:17

28 червня 2026 р. 11:17


З нагоди Дня Конституції України у громаді відбувся велопробіг – нагадування про українських Захисників, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду .

У заході взяли участь родини військовополонених та зниклих безвісти, ветерани, міський голова Ігор Петрук, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Мандар, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, представники органів місцевого самоврядування, громадськість та небайдужі жителі громади. Учасники велопробігу об’єдналися, щоб вкотре нагадати суспільству про тих, хто досі не повернувся додому, та висловити підтримку їхнім рідним, які щодня живуть у стані болісного очікування.


Колона велосипедистів вирушила від міського озера та проїхала вулицями громади, завершивши маршрут на Алеї зниклих безвісти – місці пам’яті, шани та надії.


Станом на сьогодні у нашій громаді є 2 військовополонених та 72 Захисники, які вважаються зниклими безвісти. Кожне ім’я – це окрема історія мужності, любові та незламної віри. І поки тривають пошуки та боротьба за повернення наших Героїв, громада продовжує пам’ятати про кожного.


Символічно, що захід відбувся саме у День Конституції України – день, який нагадує про найвищі цінності нашої держави: свободу, людську гідність, права та справедливість. Сьогодні ці цінності захищають українські воїни, а наш обов’язок – не дозволити забути про тих, хто перебуває в полоні або чия доля досі залишається невідомою.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб , Телеграм , Фейсбук та Інстаграм .

У Тлумацькій громаді відбувся велопробіг на підтримку полонених та зниклих безвісти Захисників

Джерело: www.golosinfo.com.ua