Семеро випускників Франківського ліцею №23 склали НМТ на 200 балів (ФОТО)

28 червня 2026 р. 11:35

28 червня 2026 р. 11:35


Семеро випускників Івано-Франківського ліцею №23 імені Романа Гурика отримали максимальні 200 балів на НМТ .

Про це пише “ Галка ” з посиланням на Ліцей №23 імені Романа Гурика.

Максимальні 200 балів отримали:

  • Дмитро Балаш — 200 балів з історії України;
  • Назарій Здерка — 200 балів з математики;
  • Анастасія Ільніцька — 200 балів з історії України та української літератури;
  • Денис Журавльов — 200 балів з української мови;
  • Анастасія Васильчук — 200 балів з української мови;
  • Устина Саваневська — 200 балів з англійської мови;
  • Вероніка Пилипів — 200 балів з української мови.

“Щиро вітаємо наших талановитих учнів! Ваші наполегливість, працьовитість та прагнення до знань стали запорукою такого високого результату. Нехай цей успіх стане міцним фундаментом для нових звершень, перемог і здійснення найзаповітніших мрій! Дякуємо вчителям та батькам за підтримку, мудрість і віру в наших дітей”, – зазначили в ліцеї.

Семеро випускників Франківського ліцею №23 склали НМТ на 200 балів (ФОТО)

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua