На Коломийщині водолази відшукали підлітка, який потонув у Дністрі

28 червня 2026 р. 17:57

28 червня 2026 р. 17:57


28 червня під час проведення пошуково-рятувальної операції в селі Городниця тіло хлопця, щодо якого проводилися пошуки , знайшли та підняли на поверхню водолазами Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України «Львів», пише КУРС з посиланням на обласну ДСНС.

Повідомлення про те, що під час відпочинку на річці Дністер у селі Городниця зник хлопець, до Служби порятунку надійшло ввечері 27 червня.

До проведення пошуково-рятувальної операції було залучено 41 особу, 7 одиниць техніки, 2 човни, 1 катамаран, 1 підводний дрон та 1 безпілотний літальний апарат.

Від ДСНС до робіт залучалися 23 рятувальники, 5 одиниць техніки, 2 човни, 1 катамаран, 1 підводний дрон та 1 БпЛА.На місці події працювала психолог ГУ ДСНС в області.

Ctrl + Enter

На Коломийщині водолази відшукали підлітка, який потонув у Дністрі

Джерело: kurs.if.ua