вологість:
тиск:
вітер:
На Коломийщині в Дністрі знайшли тіло 17-річного хлопця, якого шукали два дні (ФОТО)
28 червня водолази знайшли та підняли на поверхню тіло 17-річного хлопця, який зник під час відпочинку на річці Дністер у селі Городниця.
Про це пише “ Галка ” з посиланням на головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Тіло юнака виявили під час пошуково-рятувальної операції. Його підняли на поверхню водолази Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України “Львів”.
Нагадаємо , повідомлення про зникнення хлопця надійшло до Служби порятунку ввечері 27 червня. Відтоді рятувальники, водолази, поліцейські та місцеві жителі проводили масштабну пошукову операцію .
До робіт залучили 41 людину, сім одиниць техніки, два човни, катамаран, підводний дрон і безпілотний літальний апарат. Від ДСНС у пошуках брали участь 23 рятувальники та спеціалізована техніка. На місці також працювала психологиня Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, яка надавала підтримку рідним зниклого.
Обставини події встановлюють правоохоронці.
- На Франківщині горів торф (ФОТО)
- На Коломийщині тривають пошуки 17-річного юнака, який ймовірно потонув у Дністрі (ВІДЕО)
- Спека, травми й виснаження: прикарпатські рятувальники за день допомогли в горах шістьом людям та собаці (ФОТО)
Джерело: galka.if.ua
Новини рубріки
Свідоцтва, відзнаки та капсула часу: в Івано-Франківському ліцеї МВС відбувся перший випуск
28 червня 2026 р. 18:57
На Коломийщині водолази відшукали підлітка, який потонув у Дністрі
28 червня 2026 р. 17:57