На Коломийщині в Дністрі знайшли тіло 17-річного хлопця, якого шукали два дні (ФОТО)

28 червня 2026 р. 18:26

28 червня 2026 р. 18:26


28 червня водолази знайшли та підняли на поверхню тіло 17-річного хлопця, який зник під час відпочинку на річці Дністер у селі Городниця.

Про це пише “ Галка ” з посиланням на головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Тіло юнака виявили під час пошуково-рятувальної операції. Його підняли на поверхню водолази Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України “Львів”.

Нагадаємо , повідомлення про зникнення хлопця надійшло до Служби порятунку ввечері 27 червня. Відтоді рятувальники, водолази, поліцейські та місцеві жителі проводили масштабну пошукову операцію .

До робіт залучили 41 людину, сім одиниць техніки, два човни, катамаран, підводний дрон і безпілотний літальний апарат. Від ДСНС у пошуках брали участь 23 рятувальники та спеціалізована техніка. На місці також працювала психологиня Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, яка надавала підтримку рідним зниклого.

Обставини події встановлюють правоохоронці.

На Коломийщині в Дністрі знайшли тіло 17-річного хлопця, якого шукали два дні (ФОТО)

На Коломийщині в Дністрі знайшли тіло 17-річного хлопця, якого шукали два дні (ФОТО)

На Коломийщині в Дністрі знайшли тіло 17-річного хлопця, якого шукали два дні (ФОТО)

Джерело: galka.if.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua