У Києві на ВДНГ відкриється “Зимова країна”: подробиці

20 листопада 2023 р. 23:03

20 листопада 2023 р. 23:03


Там буде ялинка, ковзанка, фуд-корт та крижані скульптури

У Києві на ВДНГ відкриється “Зимова Країна” з величезною ковзанкою, крижаними скульптурами, фольклорними виставами, Сантою та його помічниками – ельфами. Святкові локації працюватимуть із 9 грудня до 17 березня.

Джерело: ВДНГ .

Біля центрального входу розмістяться різдвяний ярмарок, святкова ялинка, Венеціанська карусель та колесо огляду, а ближче до ковзанки – великий фуд-корт. А також буде можливість проїхатися Північним експресом – екскурсійним паровозиком.

Також у великому білому наметі на центральній площі ВДНГ буде представлено іммерсивну виставку-казку крижаних скульптур “Снігова королева”, яка об’єднуватиме крижану експозицію та аудіоспектакль.

Біля Оранжереї розміститься велика експозиція, що складається з яскравих ілюмінованих інсталяцій. А Universum Hall у павільйоні №6 представить насичену концертну програму. Крім того, заплановано благодійні джазові та симфонічні вечори на підтримку ЗСУ, а також різдвяні музичні шоу для малюків та дорослих.

У святковий період, із 27 грудня по 7 січня, на центральній площі ВДНГ біля ялинки можна буде побачити фольклорно-етнографічну виставу, яку покажуть уперше. Також протягом усієї зими малюків та дорослих зустрічатимуть сніговички, у яких цього року буде щасливе поповнення – маленька Сяйва. Традиційна анімаційна програма за їхньою участю запланована на вихідні та святкові дні.

Зокрема головний різдвяний чарівник разом зі своїми помічниками-ельфами зустрічатиме дітей та їхніх батьків у павільйоні №9 на святковому шоу.

  • В аудиторіях близько 5 градусів: у Києві студенти вишу влаштували мітинг
  • До Києва прибув голова Пентагону: подробиці
  • Борщагівка чи Троєщина: де у Києві квартири дешевші

У Києві на ВДНГ відкриється “Зимова країна”: подробиці

Джерело: darnitskiy.org.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua