Людмила Даниліна з Броварів стала віцечемпіонкою Паралімпіади

06 вересня 2024 р. 21:04

Людмила Даниліна з Броварів стала віцечемпіонкою Паралімпіади на дистанції 1500 метрів. Про це повідомив голова КОДА Руслан Кравченко.

«Наша Людмила Даниліна виборола «срібло» у легкій атлетиці у забігу на дистанцію 1500 м, клас T20. Дякуємо, Людмило, за таку важливу перемогу! Пишаємося!», — написав він.

Зазначимо, що у фіналі Людмила Даниліна встановила особистий рекорд – 4:28.40 хв. Цей час приніс українці срібну нагороду й звання віцечемпіонки України.

Крім того, це не єдина медаль, яку принесли спортсмени з Київщини. Плавець із Київщини Ілля Яременко виборов срібну медаль Паралімпійських ігор в Парижі!

На дистанції 50 метрів вільним стилем серед чоловіків у класі S13 наш спортсмен фінішував другим.

А також легкоатлетка Оксана Зубковська принесла друге «золото» Паралімпійських ігор-2024 в змаганнях зі стрибків у довжину класу T12.

Звернемо увагу, що після восьмого змагального дня Паралімпіади-2024 збірна України посідає сьоме місце в медальному заліку, маючи у своєму активі 61 нагороду: 15 золотих, 20 срібних та 26 бронзових. За кількістю виграних медалей наша команда йде на п’ятій позиції.