вологість:
тиск:
вітер:
Ще більше підтримки бізнесу: у Вишгороді та Борщагівці відкрили офіси «Зроблено в Україні»
У Вишгороді та Софіївській Борщагівці запрацювали нові офіси «Зроблено в Україні» — ініціативи, що реалізується на базі Державної служби зайнятості. Про це повідомили в Державній службі зайнятості.
Таким чином, на Київщині тепер діє вже сім таких центрів, а загалом по країні — 90.
Основна мета офісів — надання практичної допомоги підприємцям, як досвідченим, так і тим, хто лише планує розпочати власну справу. Відвідувачам пропонують консультації з розвитку бізнесу, доступ до фінансових ресурсів, освітні програми, а також можливість налагодити партнерства як з державними структурами, так і з представниками бізнес-спільноти.
Крім того, тут можна дізнатися про актуальні грантові програми та міжнародні ініціативи з підтримки бізнесу.
Зростання підприємницької активності в обох громадах підтверджують і цифри. У Вишгороді наразі працює 520 зареєстрованих суб’єктів господарювання, а в Софіївській Борщагівці — 739. Порівняно з першим півріччям минулого року, кількість бізнесів у цих громадах зросла на 9% та понад 42% відповідно.
Участь у відкритті нових офісів узяла заступниця директора Державної служби зайнятості Валентина Рибалко. Вона наголосила, що такі простори — не просто платформи послуг, а справжні осередки можливостей для підприємців.
«Сьогодні, в умовах війни, кожна ініціатива, яка дозволяє людям вірити у себе та відкривати власну справу — надзвичайно цінна. Малий і середній бізнес — це не лише про економіку, а про гідність, стійкість та майбутнє. Наші офіси надають знання, партнерства, підтримку. І ми вже маємо понад 102 тисячі наданих консультацій та послуг від початку запуску ініціативи у березні 2024 року», — йдеться в повідомленні.
Директор Київської обласної служби зайнятості Денис Дармостук підкреслив, що офіси «Зроблено в Україні» створюють нові можливості для всіх учасників ринку праці — роботодавців, підприємців, працівників, а також партнерських інституцій.
«Ми прагнемо забезпечити ефективну взаємодію на всіх рівнях і створити максимально сприятливі умови для розвитку підприємництва на Київщині», — додали в службі зайнятості.
Запуск нових офісів став можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, уряду Японії, а також партнерству з громадською організацією «Центр «Розвиток КСВ». Зазначається, що 13 із 90 офісів були відкриті саме за сприяння ПРООН та уряду Японії.
Фото: Державна служба зайнятості
