У Києві атомобіль вʼїхав у підземний перехід: є загиблі

05 червня 2026 р. 18:22

05 червня 2026 р. 18:22


ДТП в Києві 5 червня. Фото: Нацполіція

У Києві у пʼятницю, 5 червня, автомобіль вʼїхав у підземний перехід. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули четверо людей. Наразі деталі уточнюються.

Про це повідомила пресслужба поліції Києва, передає Новини.LIVE .

Увага! Кадри 18+, містить чутливий контент!

Смертельна аварія в Києві 5 червня

Відомо, що ДТП сталася в районі Караваєвих Дач у Солом'янському районі близько 17:30. Наразі відомо про щонайменше чотирьох загиблих.

"За попередньою інформацією, водій автомобіля Mercedes рухався на великій швидкості , через що не впорався із керуванням та виїхав на пішохідну зону . Попередньо встановлено, що внаслідок аварії на місці події загинуло четверо громадян, ще троє отримали травми" , — йдеться у повідомленні.

"У зв'язку з ДТП на Чоколівському бульварі, рух транспорту ускладнений в напрямку вулиці Вадима Гетьмана " , — повідомили в патрульній поліції Києва.

Як писали Новини.LIVE з посиланням на Київську міську прокуратуру, у столиці суд ухвалив вирок водію, який у 2023 році, рухаючись на великій швидкості, протаранив блокпост у Святошинському . Його засудили до 7 років ув'язнення.

А 3 травня у Фастівському районі Київщини автомобіль врізався в електросамокат, на якому каталися двоє дітей . Внаслідок ДТП десятирічний хлопчик помер на місці.

У Києві атомобіль вʼїхав у підземний перехід: є загиблі

Джерело: kyiv.novyny.live