вологість:
тиск:
вітер:
Трьом керівникам столичних комунальних підприємств вручили підозри: що відомо
У Києві керівники трьох комунальних підприємств отримали підозри у розтраті 6 млн грн бюджетних коштів.
Комунальне підприємство "Плесо" — розтрата 1,6 млн грн
Заступнику гендиректора КП "Плесо" та підряднику повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі модульної будівлі за завищеною ціною — у травні 2025-го підприємство придбало будівлю за понад 4 млн грн.
Спеціалізоване комунальне підприємство "Київтелесервіс" — розтрата 3 млн грн
Виконувачу обов’язків директора та директору одного з департаментів "Київтелесервісу" повідомили про підозру у розтраті коштів під час закупівлі у 2025 році джерел безперебійного живлення для вузлів міської мережевої інфраструктури. За гібридні сонячні інвертори переплатили 3 млн грн.
Комунальне підприємство шляхово-експлуатаційного управління Голосіївського району — розтрата 1,4 млн грн
Начальнику КП ШЕУ Голосіївського району повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів, виділених у 2025 році на ремонти тротуарів. За матеріали переплатили понад 1,4 млн грн.
Дії підозрюваних кваліфікували за ч.5 ст.191 КК України
— привласнення, розтрата чужого майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Нагадаємо також, що одному із заступників міського голови Бучі повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів на відбудові житла після деокупації — завдано збитків на суму у понад 3,1 млн грн.
Джерело: nashkiev.ua
Новини рубріки
Вступна кампанія — 2026: що потрібно знати вступникам
25 червня 2026 р. 13:37
Шахрайство під час купівлі та продажу авто онлайн: як не втратити гроші та персональні дані
25 червня 2026 р. 13:37