До кінця літа проїзд для київських школярів у громадському транспорті буде платним

25 червня 2026 р. 14:20

25 червня 2026 р. 14:20


З 1 липня до 31 серпня у громадському транспорті Києва проїзд для школярів буде платним. На час канікул за проїзними знижка становитиме 75%.

Про це повідомили в КМДА.

Придбати пільговий проїзний можна:

  • у застосунку "Київ Цифровий";
  • у терміналах самообслуговування;
  • на сайті КП "ГІОЦ";
  • у застосунку EasyPay.

Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:

  • 325 грн — безлімітний на місяць;
  • 162,50 грн — безлімітний на другу половину місяця;
  • 72,50 грн — 46 поїздок;
  • 97,50 грн — 62 поїздки;
  • 143,75 грн — 92 поїздки;
  • 192,50 грн — 124 поїздки.

Також на учнівський квиток можна придбати разові поїздки — знижка 75% на них не поширюється. Крім того, з 1 липня до 31 серпня за проїзд у громадському транспорті на загальних підставах мають сплачувати й курсанти вищих військових навчальних закладів столиці.

Раніше "Наш Київ" повідомляв, що із 26 до 29 червня у столиці частково обмежуватимуть рух Північним мостом .

Нові тарифи на проїзд: до кінця року пасажиропотік може скоротитися на чверть

До кінця літа проїзд для київських школярів у громадському транспорті буде платним

Джерело: nashkiev.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua