У Києві внаслідок російського удару постраждали люди

25 червня 2026 р. 23:55

25 червня 2026 р. 23:55


Рятувальник на місці пожежі в Києві після обстрілу ввечері 25 червня 2026 року. Фото: ДСНС Києва

Увечері в четвер, 25 червня, армія РФ атакувала Київ балістикою . Уламки ракети впали на відкритій території. На іншій локації загорівся склад. Є постраждалі.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, передає Новини.LIVE .

Наслідки обстрілу Києва ввечері 25 червня

Станом на 23:23 відомо про двох потерпілих . Обом медики надали допомогу на місці.

У ДСНС України повідомили, що станом на 23:26 займання складських будівель ще не загасили. На місці працюють вогнеборці.

За адресою, де уламки впали на відкриту територію, обійшлося без наслідків.

Раніше Новини.LIVE з посиланням на начальника КМВА Тимура Ткаченка та мера Києва Віталія Кличка повідомляв, що ввечері 25 червня у столиці пролунали вибухи . Місто опинилося під ракетною атакою. Уламки впали в Дарницькому районі.

Також Новини.LIVE з посиланням на ДСНС писав, що 23 червня в Успенському соборі, який зазнав пошкоджень унаслідок російського удару 15 червня завершили аварійно-відновлювальні роботи . Рятувальники працювали на об'єкті понад тиждень. Наразі пошкоджений дах повністю законсервували.

У Києві внаслідок російського удару постраждали люди

Джерело: kyiv.novyny.live

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua