вологість:
тиск:
вітер:
Нічний удар по Києву: ДСНС повідомили усі подробиці
Російська вечірня атака на Київ 25 червня призвела до падіння уламків у Дарницькому районі. Там понад сім годин гасили масштабну пожежу в складській будівлі. Рятувальники повністю ліквідували вогонь під ранок, 26 червня. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Про це в ефірі Ранок.LIVE повідомив речник ДСНС Павло Петров.
У Києві на Дарницькому зайнялася велика пожежа через російську атаку
Павло Петров уточнив, що нслідки вечірнього обстрілу столиці ліквідовували до самого ранку. Повідомлення про надзвичайну подію надійшло до Служби порятунку о 21:20 , невдовзі після відбою повітряної тривоги.
У Дарницькому районі Києва зафіксували два випадки падіння уламків . Один із них спричинив велику пожежу в складській будівлі , яку бійці ДСНС змогли остаточно загасити лише о 4:30 ранку. Інший уламок впав на відкритій місцевості в парку , проте там вогонь згас іще до того, як на місце приїхали пожежні розрахунки. За попередніми даними, завдяки успішній роботі сил ППО ніхто з громадян не постраждав .
Ведучий Віталій Прудіус також поцікавився у речника щодо цивільної безпеки, зважаючи на те, що Росія почала частіше атакувати вдень балістичними ракетами. Через це вибухи лунають практично одночасно з сиренами . Павло Петров наголосив, що в таких умовах кожен мешканець міста має реагувати на сигнали тривоги і дбати про свою безпеку.
"В першу чергу, так, треба враховувати, що треба розуміти, орієнтуватися, де ви знаходитеся, розуміти, де знаходиться найближче укриття і чи можете Ви якомога швидше туди дістатися. Це, знаєте, як з планом евакуації під час пожежі, коли Ви знаходитеся в якійсь будівлі, Вам треба розуміти, як можна найшвидше вийти. Ми вкотре закликаємо не нехтувати сигналами повітряної тривоги і користуватися укриттями, тому що ви бачите, що не тільки під ранок, а навіть і ввечері ворог дуже підступно може завдати удар по столиці", — зауважив Петров.
Як повідомляли раніше Новини.LIVE, за даними столичного мера Віталія Кличка, у четвер, 25 червня, внаслідок російського удару було двоє постраждалих . Їх госпіталізували.
Також повідомлялося, що час таких повітряних нальотів тисячі киян традиційно ховаються на станціях підземки. У зв'язку з цим у КП "Київський метрополітен" дали офіційне роз'яснення на запит журналістів і пояснили, чому підприємство ніколи не відкриває двері самих вагонів для ночівлі людей . У керівництві метрополітену зазначили, що вагони поїздів не використовуються як нічні укриття з суто технічних причин.
Новини рубріки
Яскрава та гомінка компанія: як проходить реабілітація врятованих папуг у КиївЗоо
26 червня 2026 р. 10:41
У Переяславі відкрили меморіальну дошку Герою Вадиму Білеру на фасаді його рідного ліцею
26 червня 2026 р. 10:15