вологість:
тиск:
вітер:
Великий обмін: Україна повернула з російського полону 160 захисників
Україна провела черговий масштабний обмін полоненими, повернувши додому 160 своїх захисників. Всі евакуйовані воїни перебували у ворожій неволі понад три роки — ще з 2022 року.
Додому повертаються оборонці, які представляють різні підрозділи та силові структури України: військовослужбовці Збройних Сил України, бійці Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та представники Державної прикордонної служби.
Вони тримали оборону в найважчі дні початку повномасштабного вторгнення. Серед них — захисники Маріуполя та заводу "Азовсталь", а також ті, хто боронив країну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Президент висловив глибоку вдячність усій команді, яка щодня веде складні переговори для організації обмінів, а також окремо відзначив воїнів на передовій, які активно наповнюють обмінний фонд.
Нагадаємо, 5 червня відбувся черговий обмін полоненими, у результаті якого додому повернулися 186 українців.
Джерело: nashkiev.ua
Новини рубріки
У Дівичківській громаді відзначили обдарованих дітей: нагороди отримали 82 учні та дві команди
26 червня 2026 р. 16:05
Де цими вихідними у Києві пройдуть продуктові ярмарки. Адреси
26 червня 2026 р. 16:04
У Кагарлику до Дня Конституції вшанували Героїв та відзначили військових і ветеранів
26 червня 2026 р. 15:15