вологість:
тиск:
вітер:
З російського полону повернули ще 160 українських Захисників: відбувся 76-й обмін
Україна провела черговий обмін військовополоненими. У результаті 76-го обміну з російської неволі вдалося повернути додому ще 160 українських Захисників, про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, інформує Переяслав .City.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, Десантно-штурмових військ, Сил територіальної оборони, Повітряних сил, Медичних сил та Військово-Морських сил. Також додому повернулися бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Зазначається, що всі звільнені військові перебували у російському полоні з 2022 року. Вони захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Особливо символічно, що серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів та сержантів, Україні вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому воїну – 26 років, найстаршому – 66.
Усі визволені Захисники пройдуть медичне обстеження, отримають необхідне лікування, грошові виплати, відновлять документи та проходитимуть реабілітацію після тривалого перебування в російській неволі.
У Координаційному штабі зазначили, що від початку своєї діяльності вже вдалося повернути з полону 9606 військових і цивільних українців.
Окрему подяку Україна висловила Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за посередництво та сприяння в організації обміну.
Робота з повернення всіх українських громадян із російської неволі триває.
Фото:
Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
Джерело: pereiaslav.city
Новини рубріки
До Дня Конституції у Києві запустять подорож на справжньому паровозі: деталі
26 червня 2026 р. 17:28
Понад 48 млн грн збитків: на Київщині працівник УЗ отримав підозру
26 червня 2026 р. 17:18