вологість:
тиск:
вітер:
На озері Небреж утворилася піна: активісти кажуть про будівельні відходи
На березі озера Небреж на столичних Осокорках утворилася піна — стан водойми перевіряють фахівці.
Про це
повідомили
у комунальному підприємстві "Плесо".
Вже провели ретельний огляд прибережної території та акваторії, а також відібрали проби води для проведення хімічного аналізу. Це дозволить точно встановити причину появи піни.
У підприємстві зазначили, що під час проведення попередніх лабораторних досліджень 9 червня усі показники якості води в озері були в межах норми.
"Наша лабораторія продовжує здійснювати регулярний моніторинг стану київських водойм. Зараз відібрані зразки вже досліджуються в лабораторії. Зазначаємо, що випробування тривають 5-7 днів",
— йдеться у дописі.
Водночас у ГО "Екопарк Осокорки" припускають, що піна на березі озера Небреж могла з’явитися
через злив у водойму будівельних відходів
.
Там також зауважують, що це вже друга екологічна проблема на озері. Ще у травні тут зацвіла вода, але тоді Департамент захисту довкілля і комунальне підприємство "Плесо" проігнорували прохання активістів відібрати проби води.
Нагадаємо, що раніше Верховний Суд ухвалив остаточне рішення у справі щодо будівництва ЖК "Н2О" на Осокорках — суд підтвердив законність дозволу на зведення житлового комплексу.
Джерело: nashkiev.ua
Новини рубріки
Сьогодні, 28 червня, у роковини втрати згадуємо Героя Андрій Литовченка
28 червня 2026 р. 09:07
У Києві внаслідок атаки РФ пожежі та постраждала людина
28 червня 2026 р. 03:35
У Києві пролунали потужні вибухи: РФ вдарила балістикою
28 червня 2026 р. 02:38