У Чорнобильському заповіднику знову помітили стадо диких корів: фото

28 червня 2026 р. 16:58

28 червня 2026 р. 16:58


У Чорнобильському заповіднику знову помітили здичавіле стадо корів.

Світлинами поділилися на сторінці Заповідника у Facebook. У дописі зазначають, що влітку відстежити цих тварин надзвичайно складно, адже в лісі вдосталь корму і вони не прив’язані до певних місць, повні сил і легко пересуваються знайомою територією. У Чорнобильському заповіднику на Київщині знову помітили стадо диких корів: фото

"Варто лише наблизитися і стадо миттєво розчиняється серед дерев, залишаючись непоміченим навіть для досвідченого слідопита", — кажуть фахівці. Нині для тварин найважливіше — зберегти молоде покоління. Телятко, яке народилося на початку весни, вже впевнено тримається біля дорослих і щодня навчається всім тонкощам життя в дикій природі. "Приємно повідомити, що ватажок стада Рябко повністю відновився після важких випробувань. Узимку він мужньо захищав стадо від вовків, а навесні зазнав травм у героїчній сутичці з ведмедем. У Чорнобильському заповіднику на Київщині знову помітили стадо диких корів: фото

Сьогодні він знову впевнено виконує роль охоронця: поки дорослі тварини швидко відводили теля у безпечне місце, Рябко залишався на сторожі, готовий у будь-яку мить стати на захист своєї родини", — розповідають у Заповіднику. Також "Наш Київ" вже писав, що пернаті переселенці, які знайшли прихисток у столичному зоопарку під час повномасштабної війни, повертаються до нормального життя . Велика та дружня зграя різноманітних папужок наразі продовжує реабілітацію у своєму літньому авіарії. У Чорнобильському заповіднику на Київщині знову помітили стадо диких корів: фото

У Києві лось забіг у під’їзд багатоповерхівки: відео

У Чорнобильському заповіднику знову помітили стадо диких корів: фото

Джерело: nashkiev.ua