вологість:
тиск:
вітер:
В Кіровоградській області на одного новонародженого припадає більше трьох померлих
86 795 немовлят народилось в Україні за перше півріччя 2025 року.
Про це повідомляє платформа Опендатабот, інформує Златопіль .
Це майже стільки ж, як за відповідний період торік. За десять років народжуваність зменшилася у 2,2 раза.
На Кіровоградщині народилося понад 2 тисячі малюків.
Найбільше народжують у Києві — 9 947, на Львівщині — 8 282, на Дніпропетровщині — 6 670.
Водночас 249 002 людини померло за перше півріччя в Україні. Наразі на новонародженого припадає троє померлих. Таким чином населення країни зменшується більш ніж на 300 тис. щороку.
В Кіровоградській області зафіксували понад 7 з половиною тисяч.
Кожна дев’ята людина в Україні помирає на Дніпропетровщині — 27 120 померлих. Серед антилідерів Київ із 18 114 смертями та Харківщина — 17 694 померлих.
Джерело: zlatopil.com
Новини рубріки
Волонтерка з Кропивницького отримала президентську відзнаку “Золоте серце”
26 червня 2026 р. 15:39