вологість:
тиск:
вітер:
На Кіровоградщині визначили найсильніші туристичні команди
За звання найтуристичнішої команди змагалися вихованці закладів освіти Кіровоградщини.
Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій, інформує Златопіль .
На початку червня відбувся ХХХІІІ Чемпіонат області зі спортивного туризму (пішохідний туризм) серед учнів та гуртківців закладів позашкільної освіти.
14 команд змагалися у двох вікових групах на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод», демонструючи витривалість, майстерність і командну роботу.
Переможцями та призерами стали команди КЗ КОЦТКЕУМ (керівники Олександр Вертеленко та Юрій Конюх), «Крок Інгульська Січ» (керівник Микола Олексин) та MaXimum Суботцівського ЦДЮТ (керівник Віталій Воровський).
Джерело: zlatopil.com
Новини рубріки
Легкi грошi з Telegram обернулися пiдозрою: на Кiровоградщинi викрили групу молодих палiїв
25 червня 2026 р. 14:26
Школярі з Кропивницького корисно відпочили у Болгарії
25 червня 2026 р. 13:28