вологість:
тиск:
вітер:
На Кіровоградщині в Університеті третього віку пройшов випускний
На випускний зібралося 200 олександрійців старшого віку.
Про це повідомляє Олександрійська міська рада, інформує Златопіль .
5 червня в Олександрії відбувся випускний в Університеті третього віку, що діє на базі Олександрійського територіального центру.
Упродовж року в Університеті третього віку діяли вісім факультетів та пʼять клубів за інтересами.
Заняття відвідували більше 200 слухачів. Наймолодшому студенту 37 років, а найстаршому – 89.
Під час урочистостей 15 випускникам, які успішно завершили навчання, вручили сертифікати, а найбільш активні слухачі отримали похвальні листи.
Набір слухачів на наступний навчальний рік буде проводитись протягом літа. Для запису звертатися до ОЛександрійського територіального центру за адресою: вулиця Поштова, 9.
Джерело: zlatopil.com
Новини рубріки
Школярі з Кропивницького корисно відпочили у Болгарії
25 червня 2026 р. 13:28
Кіровоградщина - серед лідерів України за кількістю домашніх сонячних електростанцій
25 червня 2026 р. 12:03