На Кіровоградщині в Університеті третього віку пройшов випускний

05 червня 2026 р. 16:12

05 червня 2026 р. 16:12


37

На випускний зібралося 200 олександрійців старшого віку.

Про це повідомляє Олександрійська міська рада, інформує Златопіль .

5 червня в Олександрії відбувся випускний в Університеті третього віку, що діє на базі Олександрійського територіального центру.

Упродовж року в Університеті третього віку діяли вісім факультетів та пʼять клубів за інтересами.

Заняття відвідували більше 200 слухачів. Наймолодшому студенту 37 років, а найстаршому – 89.

На Кіровоградщині в Університеті третього віку пройшов випускний

Під час урочистостей 15 випускникам, які успішно завершили навчання, вручили сертифікати, а найбільш активні слухачі отримали похвальні листи.

Набір слухачів на наступний навчальний рік буде проводитись протягом літа. Для запису звертатися до ОЛександрійського територіального центру за адресою: вулиця Поштова, 9.

На Кіровоградщині в Університеті третього віку пройшов випускний

На Кіровоградщині в Університеті третього віку пройшов випускний

Джерело: zlatopil.com