У Кропивницькому двох громадянок Узбекистану примусово повернуть з України через порушення міграційних правил

25 червня 2026 р. 13:59

25 червня 2026 р. 13:59


У Кропивницькому працівники Фортечного відділу Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби виявили двох громадянок Республіки Узбекистан, які незаконно перебували на території України. Про це повідомили у міжрегіональному управлінні міграційної служби.

За інформацією, жінки прибули до України у лютому 2026 року з приватною метою. Після завершення дозволеного строку перебування, передбаченого правилами безвізового режиму, вони не залишили територію держави.За порушення вимог міграційного законодавства іноземок притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 3 400 гривень кожну.

Крім того, працівники ДМС ухвалили рішення про їх примусове повернення до країни походження або третьої країни. Для самостійного виїзду з України громадянкам Узбекистану надали один місяць.

У Кропивницькому двох громадянок Узбекистану примусово повернуть з України через порушення міграційних правил

Джерело: dozor.kr.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua