вологість:
тиск:
вітер:
У Кропивницькому двох громадянок Узбекистану примусово повернуть з України через порушення міграційних правил
У Кропивницькому працівники Фортечного відділу Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби виявили двох громадянок Республіки Узбекистан, які незаконно перебували на території України. Про це повідомили у міжрегіональному управлінні міграційної служби.
За інформацією, жінки прибули до України у лютому 2026 року з приватною метою. Після завершення дозволеного строку перебування, передбаченого правилами безвізового режиму, вони не залишили територію держави.За порушення вимог міграційного законодавства іноземок притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 3 400 гривень кожну.
Крім того, працівники ДМС ухвалили рішення про їх примусове повернення до країни походження або третьої країни. Для самостійного виїзду з України громадянкам Узбекистану надали один місяць.
Джерело: dozor.kr.ua
Новини рубріки
Кіровоградщина - серед лідерів України за кількістю домашніх сонячних електростанцій
25 червня 2026 р. 12:03
У Кропивницькому повертають покинуте майно у власність громади
25 червня 2026 р. 12:00
МаніБокс від ПУМБ: сучасний спосіб накопичувати з вигодою
25 червня 2026 р. 11:34