вологість:
тиск:
вітер:
На Кіровоградщині виявили двох нелегальних працівниць із Узбекистану
Двох громадянок Узбекистану зобов’язали залишити Україну.
Про це повідомляє Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС, інформує Златопіль .
В обласному центрі працівники Фортечного відділу у м. Кропивницький Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС виявили двох громадянок Республіки Узбекистан, які порушили встановлені строки перебування на території України.
Жінки прибули до України у лютому цього року з приватною метою. Однак після завершення дозволеного строку перебування, визначеного правилами безвізового режиму, вони не залишили територію держави у встановлений термін.
Іноземок притягнули до адміністративної відповідальності за порушення вимог міграційного законодавства та наклали штрафи у розмірі 3 400 гривень на кожну.
Крім того, працівники міграційної служби щодо громадянок Узбекистану прийняли рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни.
Для самостійного виїзду з України їм встановлено термін тривалістю один місяць.
Джерело: zlatopil.com
Новини рубріки
Легкi грошi з Telegram обернулися пiдозрою: на Кiровоградщинi викрили групу молодих палiїв
25 червня 2026 р. 14:26
Школярі з Кропивницького корисно відпочили у Болгарії
25 червня 2026 р. 13:28