вологість:
тиск:
вітер:
У Криму Алуштинський санаторій, переданий владою РФ Союзу кінематографістів Росії, подав до російського суду позов проти України
Алуштинський санаторій у Криму, який російська влада віддала в управління Спілці кінематографістів Росії, подав до підконтрольного РФ Арбітражного суду Криму позов проти України майже на 49 млн рублів за нібито «забруднення води в районі санаторію», повідомляють російські ЗМІ.
«Товариство з обмеженою відповідальністю «Будинок творчості «Санаторій Алуштинський» звернулося до Арбітражного суду Республіки Крим з позовною заявою до міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, до державного агентства водних ресурсів України з вимогою про стягнення збитків у розмірі 48,8 млн рублів» , – цитують документ у картотеці арбітражних справ російські ЗМІ.
Про те, яким саме чином міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, а також державне агентство водних ресурсів України причетне до «забруднення води» в районі санаторію, не уточнюється.
У липні повідомлялося, що російська влада Криму планує розширити список «претензій» щодо так званої шкоди Криму з боку України. Як заявив глава російського парламенту Криму Володимир Константинов, до нього додадуть лінгвоцид та теракти.
7 червня підконтрольний РФ Арбітражний суд Криму задовольнив позов російської влади Криму про так звану енергетичну блокаду в сумі понад 3,15 трлн рублів. Цей позов був поданий російською владою Криму в березні цього року. Про те, як саме планується стягнути цю суму, Константинов не уточнив. Українська влада не визнає рішення підконтрольних РФ судів у Криму.
Електроенергія з материкової частини України перестала надходити до анексованого Криму у грудні 2015 року – після пошкодження електроопор у Херсонській області. До анексії півострова дефіцит електроенергії у Криму покривався за рахунок інших регіонів України.
Раніше російська влада Криму заявляла про намір «стягнути» з України понад 150 мільярдів рублів «збитків через водну блокаду». Російський суд призначив розгляд цього позову на 31 липня цього року, проте пізніше його було перенесено на 13 вересня. Розглядати позов було вирішено у «закритому режимі через стратегічні відомості про Північно-Кримський канал».
За даними Державної екологічної інспекції України, Росія завдала Україні понад 15 мільярдів гривень збитків, запустивши подачу дніпровської води Північно-Кримським каналом.
Новини рубріки
Під Сімферополем виникла велика пожежа – повідомлюять про вибухи та постраждалих
12 листопада 2024 р. 17:44
Третина українців готова до поступок Росії, але більшість продовжує виступати проти – опитування
12 листопада 2024 р. 17:18
Російський суд відмовився скасувати арешт кримського юриста Кямілєва – адвокат
12 листопада 2024 р. 15:58