вологість:
тиск:
вітер:
Прислужують окупантам. Дванадцятьом освітянам Луганщини повідомлено про підозру у колабораціонізмі
Триває документування діяльності керівників шкіл Луганщини, які русифікують навчання, викорінюють українську мову, історію та культуру, впроваджують російські освітні стандарти. Про це повідомляє СБУ в Донецькій та Луганській областях.
За матеріалами СБУ перед законом відповідатимуть 12 «керівників» окупаційних «навчальних закладів», які нищать українську систему освіти на Луганщині.
З початку вересня вісім призначених окупантами директорів освітніх установ з Луганщини отримали повідомлення про підозру в колабораційній діяльності.
Серед них – т.зв. «директорка Старобільського коледжу» фейкового «Луганського педагогічного університету» псевдореспубгліки.
Після захоплення Старобільська окупанти створили цей заклад на базі фахового коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.
На чолі педколективу поставили колишню перукарку, яка під наглядом окупаційної «влади» розпочала переведення коледжу на російські освітні стандарти, у відповідність до законодавства РФ і фейкової «ЛНР».
Також фігурантами кримінальних проваджень стали призначені рашистами директори т.зв. закладів: «Шульгинская средняя школа», «Лызинская школа №6», «Станично-Луганская гимназия п. Широкий», «Станично-Луганская средняя школа с. Нижнетеплое», «Старобельская основная школа №12, «Шаровская школа №17», «Кононовский учебно-воспитательный комплекс».
Задокументовано, що практично усі «керівники» пройшли перепідготовку в РФ і нині співпрацюють з окупаційними «адміністраціями», впроваджують федеральні стандарти освіти та російські виховні проекти («Движение первых», «Парта героя» тощо), популяризують символіку країни-агресорки і т.зв. «ЛНР».
За цими фактами співробітники СБУ продовжують слідчі дії, розслідування у справах ще чотирьох освітян-колаборантів завершено.
На розгляді в суді перебувають матеріали за обвинуваченням у колабораційній діяльності очільників фейкових закладів освіти: «Михайлюковская основная школа», «Белокуракинская школа № 2», «Белокуракинская школа №1», «Новорозсошанская средняя школа».
«Керівники навчальних закладів» підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого ст.111-1 Кримінального кодексу України.
Повідомлено про підозру в колабораціонізмі 12 керівникам окупаційних "навчальних закладів" на Луганщині
Фото:
Вісті
У Міловській громаді Старобільського району пропонують до перейменування назви вулиць у 17 селах громади. Оголошено про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки (вулиць, провулків, тупиків, площ) та оприлюднено перелік 68 вулиць, які пропонується перейменувати .
Так, у Міловому вулицю Дружби народів , якою проходив кордон між Україною і Росією, пропонують перейменувати на вулицю Незалежності .
Для потреб ВПО. У гуртожитки, де проживають переселенці з Луганщини, передали побутову техніку

Новини рубріки

В адміністрації Трампа озвучили умову, яка є передумовою початку перемовин: "Зупиніть вбивства!"
11 травня 2025 р. 16:52

Папа Римський Лев XIV у своїй першій проповіді згадав про Україну та закликав до миру
11 травня 2025 р. 15:57

Місцем духовного єднання вірян з Луганщини стала Кирилівська церква Софії Київської, – ЛОВА
11 травня 2025 р. 15:00