Представниці Луганщини – призерки кубка України з важкої атлетики. Їхні імена

13 вересня 2024 р. 10:34

В чому суть

У розіграші кубка України з важкої атлетики серед жінок Луганську область представляли чотири спортсменки.

На змаганнях, які проходили у Вінниці, призерками стали:

Софія Наумова у ваговій категорії до 45 кг виборола три срібні нагороди (ривок – 60 кг, поштовх – 71 кг, сума двоборства – 131 кг).

Ангеліна Селіванова у ваговій категорії до 64 кг здобула три бронзові нагороди (ривок – 80 кг, поштовх – 101 кг, сума двоборства – 181 кг).

Під час змагань Ангеліна встановила два рекорди України серед дівчат до 15 років – в поштовху (101 кг) та в сумі двоборства (181 кг).

В активі Тетяни Андріященко у ваговій категорії до 87 кг три срібла (ривок – 79 кг, поштовх – 100 кг, сума двоборства – 179 кг).

Ганна Калашник у ваговій категорії + 87 кг стала срібною призеркою в ривку з результатом 93 кг, перемогла в поштовху з результатом 127 кг, в сумі двоборства завоювала срібло.

Представниці Луганщини - призерки Кубку України Фото: Луганська ОВА Команда жінок Луганщини посіла четверте місце в командному заліку на Кубку України з важкої атлетики, 13.09.2024