вологість:
тиск:
вітер:
У країнах Західної Європи різко впала готовність підтримувати Україну до перемоги, - The Guardian
Готовність підтримувати Україну ,"доки вона не переможе", різко впала у країнах Західної Європи.
Грудневе опитування YouGov у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Швеції, Данії та Великій Британії показало, що бажання громадян підтримувати Україну до перемоги – навіть якщо це означатиме продовження війни – впало в усіх семи країнах за останні 12 місяців, повідомляє The Guardian.
Опитування показало, що підтримка альтернативного вирішення конфлікту – припинення бойових дій шляхом переговорів, навіть якщо це залишить російський контроль над частинами України – зросла в кожній країні, і в чотирьох з них - з великою перевагою.
Опитування показало, що готовність підтримувати Україну, поки вона не переможе росію, залишається високою у Швеції (50%) і Данії (40%), а у Великій Британії – 36%, але ці показники знизилися на цілих 14 пунктів порівняно з січневими цифрами 57%, 51% і 50%.
За той самий період відсоток тих, хто вважає за краще мир шляхом переговорів, зріс до 55% з 45% в Італії, 46% (38%) в Іспанії, 43% (35%) у Франції та 45% (38%) у Німеччині.
"Залишається незрозумілим, чи ця зміна відображає зниження інтересу чи зростання втоми. У Франції, Німеччині та Швеції пропорції тих, хто хоче, щоб Україна перемогла і дбає про те, щоб вона перемогла – залишаються стабільними з початку 2023 року, хоча в інших країнах вони впали", - зазначає видання.
Люди також розділилися щодо того, як вони ставляться до мирного врегулювання, яке залишить росії контроль принаймні над деякими частинами України, які вона незаконно захопила після вторгнення в лютому 2022 року.
Більшість у Швеції (57%), Данії (53%) і Великій Британії (51%), а також значна меншість (43%) в Іспанії заявили, що вони будуть дуже або досить негативно ставитися до такої угоди, порівняно з лише 37% у Франції та 31% у Німеччині та Італії.
Опитування показало, що більшість західноєвропейців вважають, що союзники України зробили недостатньо, як у плані економічних санкцій проти Москви, так і військової та іншої допомоги Києву, щоб не дати росії виграти війну.
Близько 66% данців, 63% шведів та іспанців, 59% британців, 53% німців та італійців і 52% французів назвали загальну допомогу Україні недостатньою. Однак мало хто вважає, що їхній країні слід збільшити підтримку.
Меншість в діапазоні від 29% у Швеції до 21% у Великій Британії та Німеччині, до 14% у Франції та лише 11% в Італії вважають, що їхній уряд повинен збільшити допомогу Україні, при цьому більшість в кожній країні каже, що її слід або зберегти або зменшити.
Що стосується конкретних заходів, таких як посилення санкцій, надсилання більшої кількості зброї, надсилання більшої кількості військ для підтримки членів НАТО в Східній Європі або координація авіаударів по російських цілях в Україні, підтримка була стабільною або нижчою, ніж раніше.
На прохання сказати, якою, на їхню думку, буде ситуація через рік, небагато західноєвропейців подумали, що росія чи Україна виграють, причому більшість вірить, що ці дві країни або продовжуватимуть воювати, або мир буде досягнутий.
Врегулювання вважають більш імовірним жителі Данії (47%), Німеччини (40%), Великої Британії та Франції (38%) та Італії (36%), а продовження бойових дій вважають трохи більш імовірним сценарієм для тих, хто в Іспанія (36%) і Швеція (35%).
Джерело: sd.uaНовини рубріки
Російські пропагандисти ширять ролик, у якому Санта Клауса збиває ракета ППО
27 грудня 2024 р. 17:41
На базі сіверськодонецького КНП “КДЦ” у Дніпрі запрацював стоматологічний кабінет: контакти
27 грудня 2024 р. 17:15
Сєвєродонецька громада допоможе ветеранам із бізнесом: затвердили програму
27 грудня 2024 р. 16:20