Окупаційні силовики пригрозили видворенням українцям, які не «легалізувалися» на ТОТ Луганщини

24 червня 2026 р. 12:53

24 червня 2026 р. 12:53


Окупанти заявили про проведення на тимчасово окупованій Луганщині першого етапу операції «Нелегал-2026», під час якого нібито видворили понад 40 іноземних громадян.

Про це повідомляють окупаційні змі з посиланням на представника «мвс» псевдореспубліки Тараса Бабенка.

За словами Бабенка, перший етап операції тривав з 1 по 10 червня. У цей період окупаційні структури, як стверджується, перевірили понад 1,6 тисячі об'єктів і близько тисячі іноземців, а також склали понад 300 адміністративних протоколів, «більшість з яких стосувалася питань в'їзду, перебування та працевлаштування».

Окремо Бабенко заявив, що громадяни України нібито мають певні «преференції» для оформлення свого статусу без застосування депортації. Наразі, стверджує він, до українців, які не виконують вимоги російського міграційного законодавства, застосовують штрафи.

Водночас представник окупаційного «міністерства» пригрозив, що надалі до таких осіб можуть застосовувати жорсткіші заходи, зокрема примусове видворення.

Нагадаємо, упродовж 2025 року з території окупованої Луганщини депортували 570 осіб без громадянства рф.

Окупаційні силовики пригрозили видворенням українцям, які не «легалізувалися» на ТОТ Луганщини

Джерело: sd.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua