вологість:
тиск:
вітер:
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
Сіверськодонецька міська військова адміністрація безоплатно прийме у комунальну власність громади обладнання вартістю понад 2 млн грн, яке перебуває у сфері управління Луганської обласної державної адміністрації.
Відповідне розпорядження №317ВА від 23 червня 2026 року начальниці Сіверськодонецької МВА Євгенії Бойко оприлюднили на сайті МВА.
Згідно з розпорядженням, йдеться про передачу майна загальною вартістю 200 1 206,65 гривень із зобов'язанням «використовувати це майно за цільовим призначенням, а саме для забезпечення діяльності цифрового освітнього центру з метою надання освітніх послуг у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти жителям громади, та не відчужувати у приватну власність».
Як йдеться у додатку до документа, для цифрового освітнього центру Сіверськодонецької громади передадуть ноутбуки, планшети, інтерактивний комплекс, 3D-принтер, проєктор, генератор, зарядну станцію, комплекти для робототехніки та інше.
Детальний перелік майна можна подивитись у галереї нижче.
Для приймання-передачі майна створили спеціальну комісію. Після завершення процедури Управління освіти Сіверськодонецької МВА має запропонувати «юридичну особу публічного права комунальної власності, яка є надавачем послуг у сфері освіти і буде здійснювати цільове використання окремого індивідуально визначеного майна».
Раніше повідомлялося, що Сіверськодонецька МВА з 1 вересня 2026 року призупиняє роботу семи закладів загальної середньої освіти громади.
Джерело: sd.ua
Новини рубріки
Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги
24 червня 2026 р. 13:50
Окупаційні силовики пригрозили видворенням українцям, які не «легалізувалися» на ТОТ Луганщини
24 червня 2026 р. 12:53